Akcijos

Nuo šiol galite įsigyti prekybos centro BIG dovanų kuponus!

Nuo šiol galite įsigyti prekybos centro BIG dovanų kuponus!

PC BIG DOVANŲ KUPONO BENDROSIOS TAISYKLĖS

 1. Dovanų kuponus galite įsigyti prekybos centro I-me aukšte esančiame Informacijos centre bei www.geradovana.lt interneto parduotuvėje.

 2. Dovanų kuponai parduodami standartinės fiksuotos vertės nominalais: 10 €, 15€, 20 €, 30€, 50 €, 100 €.
 3. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas ir jo grąžinti negalima.
 4. Perkant dovanų kuponus, PVM sąskaita faktūra už juos neišrašoma. Pirkėjui pageidaujant, išrašomas dovanų kuponų priėmimo-perdavimo aktas.
 5. Pirkėjui pageidaujant, dovanų kuponų priėmimo-perdavimo aktas už dovanų kuponus ir / ar PVM sąskaita–faktūra už su dovanų kuponų platinimu susijusias prekes bei paslaugas, pateikiami tik elektroniniu būdu Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

ATSISKAITYMAS PC BIG DOVANŲ KUPONU

 1. Dovanų kuponas galioja visose parduotuvėse, restoranuose bei paslaugų teikimo vietose, esančiose PC BIG, išskyrus šiose taisyklėse nurodytas vietas.
 2. Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už tabako, alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą dovanų kuponą.
 3. Vienu dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Atsiskaitant pateiktas dovanų kuponas yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to čekis anuliuojamas.
 4. Jei prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant dovanų kupono, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais, kreditine ar debetine kortele.
 5. Jei prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant dovanų kupono, skirtumas negrąžinamas.
 6. Jei dovanų kuponas yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra dovanų kupono numerio ar galiojimo termino, tokiu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
 7. Parduotuvių, paslaugas teikiančių įmonių, nepriimančių dovanų kupono, sąrašas: „Skiro“, „Top sport", „Telia", „Narvesen“, „Perlas plius", „Abrakadabra“, „Anglų kalbos kursai“, „Hesburger“, „Yamaha mokykla“, „Max coffee“, „Medicinos bankas“, „Meridian Trade Bank“, „Raktų imperija“, „Saldainiukas“, „Saulės studijos“, „Splius“, „Sportsdirect.com“, bankuose, automatuose,  bilietų platinimo vietose bei draudimo įmonėse.

 

PC BIG DOVANŲ KUPONO GALIOJIMAS, PRATĘSIMAS, SKAIDYMAS

 1. Dovanų kuponas galioja 6 mėn. nuo jos įsigijimo.
 2. Pasibaigus galiojimo terminui, kuponą galima pratęsti dar iki 6 mėnesių laikotarpiui, tačiau ne ilgesniam nei vieneri metai nuo dovanų kupono (pirmojo) išdavimo dienos. Pratęsiant galiojimą, taikomas 1.45 € mokestis.
 3. Dovanų kuponus galima išsikeisti (išskaidyti) į mažesnio nominalo dovanų kuponus pardavimo vietoje. Skaidant, taikomas 1.45 € mokestis.

 

Daugiau informacijos tel.: +370 6990 1476

Dovanų kupono naudojimosi taisykles rasite: http://big-klaipeda.lt/lt/dovanu-kupono-taisykles